Karamela

Zájmena Pravidla českého pravopisu online zdarmaDomů

Podobné téma:
pravidla elektronických šipek
GTA online
valečne dokumenty online
Angličtina online
pravidla psaní dopisů
captain america civil war online
bylo nebylo online
snář výklad snů abecedně online
Ceskehory
klikací mapa světa online
spisovný slovník českého jazyk..
seriál vzteklina online archiv..
poslat vánoční přání online
pravidla psaní finanční částky..
Čtyřicítka na krku online
youtube probudím se včera cely..
Kalkulačka online s páskou
Fairway Solitaire online zdarm..
ztracená brána 3.díl online zd..
čt 4 fc viktoria plzeň vs real..
Externí:
vyfotit online
pravidla Texas Holden
milionář Hra Online český
seriály online
českého jazyka
Snowboard online shop
pravidla pro rande s mojí dcerou
Bijou Brigitte online shop
máša a medvěd v češtině online
výměna manželek online

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
kometa - příběh hokejového klubu
rozdíl mezi výkonem a příkonem
arabské jaro
generátor bílého šumu
mazání sjezdových lyží
Převodník jednotek
vzoreček zrychlení
funkcí cytoskeletu je
Branka Fotbalová na zahradu
Banánové muffiny
režisér jiří krejčík - stb
predpoved pocasi halamky
městský úřad louny - starosta 7.11.2018
tepe mezizubní kartáček modry
nejlevnější zimní pneu 195/65 r15
nakladany blatacke zlato
Véčkové Mobilní telefony Samsung
foreca počasí opava
Partnerský horoskop podle znamení zdarma
Pěstování česneku z pacibulek

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Učírna - Zájmena
Zájmena z vět jsou: svou, něho, to, kteří, nějaké, tomuto, nikdo, nás.Zájmena z vět jsou: svou, něho, to, kteří, nějaké, tomuto, nikdo, nás.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucirna.cz/cestina/zajmena_obecne_informace.php

Pravidla - Zájmena
Zájmena (společně s podstatnými jmény, přídavnými jmény, zájmeny, číslovkami a slovesy) patří mezi tzv. ohebné slovní druhy. To znamená, že mění svůj tvar a přizpůsobují se tvarům okolních slov.Zájmena (společně s podstatnými jmény, přídavnými jmény, zájmeny, číslovkami a slovesy) patří mezi tzv. ohebné slovní druhy. To znamená, že mění svůj tvar a přizpůsobují se tvarům okolních slov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopisne.cz/2012/02/pravidla-zajmena

Zájmeno – Wikipedie
Zájmeno (dříve také místojmení, náměstka,[1] pronomen, z latinského pro-nomen - „za-jméno“) je jedním z plnovýznamových ohebných slovních druhů. Jde v podstatě o uzavřenou skupinu výrazů.Zájmeno (dříve také místojmení, náměstka,[1] pronomen, z latinského pro-nomen - „za-jméno“) je jedním z plnovýznamových ohebných slovních druhů. Jde v podstatě o uzavřenou skupinu výrazů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1jmeno

Zájmena
Zájmena neboli Pronomina jsou slova, která zastupují podstatná nebo přídavná jména nebo na ně ukazují či odkazují. Zájmena představují plnovýznamový ohebný slovní druh, skloňují se a určujeme u nich: druh (viz níže), rod (mužský, ženský ...Zájmena neboli Pronomina jsou slova, která zastupují podstatná nebo přídavná jména nebo na ně ukazují či odkazují. Zájmena představují plnovýznamový ohebný slovní druh, skloňují se a určujeme u nich: druh (viz níže), rod (mužský, ženský ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravopiscesky.cz/zajmena-pra-1137-8713.html

Co jsou Zájmena? (osobní, přivlastňovací, ukazovací …
Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Zájmena" - Zájmena (pronomina) jsou slova, která sama neoznačují osobu, zvíře, věc nebo vlastnost, nýbrž jen zastupují...Český-jazyk.cz - Slovníček Pojmů: Vysvětlení pojmu "Zájmena" - Zájmena (pronomina) jsou slova, která sama neoznačují osobu, zvíře, věc nebo vlastnost, nýbrž jen zastupují...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cesky-jazyk.cz/slovnicek-pojmu/zajmena

Seznam cvičení
www.onlinecviceni.czwww.onlinecviceni.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

onlinecviceni.cz/exc/pub_list_exc.php?action= ..

Zájmena - osobní, vztažná | Gramatika češtiny | O …
Zájmena - osobní, vztažná, Gramatika českého jazyka, O češtině.cz - český jazyk, čeština online testy, státní maturita testy, jazykové korektury, kontrola pravopisuZájmena - osobní, vztažná, Gramatika českého jazyka, O češtině.cz - český jazyk, čeština online testy, státní maturita testy, jazykové korektury, kontrola pravopisu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ocestine.cz/gramatika/zajmena-osobni-vztazna

Ukazovací zájmena - Help for English - Angličtina na …
V této lekci se zaměříme na anglická ukazovací zájmena (toto, tamto apod.). Ta se vám budou hodit např. tehdy, když budete chtít představit někomu nějakého svého známého (toto je.V této lekci se zaměříme na anglická ukazovací zájmena (toto, tamto apod.). Ta se vám budou hodit např. tehdy, když budete chtít představit někomu nějakého svého známého (toto je.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

helpforenglish.cz/article/2007111002-ukazovac ..

Zájmena - Moje čeština - Čeština na internetu zdarma
V tomto článku se podíváme na to, co jsou to vlastně zájmena. Představíme si jejich funkci, ukážeme si mnoho příkladů a zmíníme i to, co u tohoto slovního druhu můžeme určovat.V tomto článku se podíváme na to, co jsou to vlastně zájmena. Představíme si jejich funkci, ukážeme si mnoho příkladů a zmíníme i to, co u tohoto slovního druhu můžeme určovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecestina.cz/article/2016062801-zajmena

Slovní druhy .cz » 3. Zájmena / Pronomina
Rodová zájmena , která mají skloňování zájmenné – podle tvrdého vzoru ten, např. onen, tento, kdo nebo měkkého vzoru náš, např.váš, jenž, co.Rodová zájmena , která mají skloňování zájmenné – podle tvrdého vzoru ten, např. onen, tento, kdo nebo měkkého vzoru náš, např.váš, jenž, co.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

slovnidruhy.cz/3-zajmena-pronomina.html


Tázací zájmena
- tázácí zájmena se používají v otázkách doplňovacích, dotazují se po osobě, zvířeti, věci nebo vlastnosti a nelze na ně odpovědět jednoduchým ano/ne - v němčině tato zájmena patří mezi tzv.- tázácí zájmena se používají v otázkách doplňovacích, dotazují se po osobě, zvířeti, věci nebo vlastnosti a nelze na ně odpovědět jednoduchým ano/ne - v němčině tato zájmena patří mezi tzv.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i-lector.com/clanek/tazaci-zajmena

Ach, ta zájmena!
Troufám si říct, že zájmena patří k těm nejméně oblíbeným slovním druhům. Lámou si s nimi hlavu nejen žáci a studenti, ale i pěkná řádka dospělých. Všichni jsme se o nich učili ve škole.Troufám si říct, že zájmena patří k těm nejméně oblíbeným slovním druhům. Lámou si s nimi hlavu nejen žáci a studenti, ale i pěkná řádka dospělých. Všichni jsme se o nich učili ve škole.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

erikahanackova.cz/ach-ta-zajmena

Anglická osobní zájmena a sloveso být
Jaká jsou anglická osobní zájmena a jak se pojí se slovesem to be v přítomném čase? Podívejte se na přehledný seznam včetně ukázkových vět a výslovností od rodilého mluvčího.Jaká jsou anglická osobní zájmena a jak se pojí se slovesem to be v přítomném čase? Podívejte se na přehledný seznam včetně ukázkových vět a výslovností od rodilého mluvčího.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

anglictina-bez-biflovani.cz/osobni-zajmena-a- ..

Zájmena - všechno co potřebujete vědět o zájmenech.
Potřebujete se dozvědět něco o zájmenech? Na naší stránce najde vše. Co vlasně zájmena jsou. Rozdělení zájmen a jejich skloňování.Potřebujete se dozvědět něco o zájmenech? Na naší stránce najde vše. Co vlasně zájmena jsou. Rozdělení zájmen a jejich skloňování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

diktatyapriklady.cz/slovni-druhy/zajmena

Zájmena
Zájmeno es zastupuje u sein, werden, scheinen a bleiben předtím zmíněné podstatné nebo přídavné jméno v přísudku: Sie bleib ledig. Ihre Schwester blieb es auch. Zájmeno es zastupuje jako subjekt ve spojení se sein i životná podstatná jména ...Zájmeno es zastupuje u sein, werden, scheinen a bleiben předtím zmíněné podstatné nebo přídavné jméno v přísudku: Sie bleib ledig. Ihre Schwester blieb es auch. Zájmeno es zastupuje jako subjekt ve spojení se sein i životná podstatná jména ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nj.cz/zajmena.html

Zájmena
Všechna zájmena, Cvičení na zájmena, Cvičení na zájmeno jenž, Zájmena, Slovní druh slova všichni, Gramatika jenž, Cvičení na poznání předložky a zvratného zájmena se, Cvičení na týž/tentýž, táž/tatáž, totéž, Diktáty na hláskové skupiny mě ...Všechna zájmena, Cvičení na zájmena, Cvičení na zájmeno jenž, Zájmena, Slovní druh slova všichni, Gramatika jenž, Cvičení na poznání předložky a zvratného zájmena se, Cvičení na týž/tentýž, táž/tatáž, totéž, Diktáty na hláskové skupiny mě ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tema.pravopiscesky.cz/tema-zajmena-2680.html

Zájmena - Český Jazyk online | učitel.NET
latinsky Pronomina patří do skupiny ohebných slov. Zastupují podst. jména nebo na ně ukazují. (Mám ji rád. Ten chlapec chytrý.). Určujeme u nich pád, číslo, rod vzor a druh. Jaklatinsky Pronomina patří do skupiny ohebných slov. Zastupují podst. jména nebo na ně ukazují. (Mám ji rád. Ten chlapec chytrý.). Určujeme u nich pád, číslo, rod vzor a druh. Jak
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucitel.net/cesky-jazyk/zajmena

Přivlastňovací zájmena - 2.Výklad - Online jazyky
Praktické využití přivlastňovacích zájmen v praxi.Praktické využití přivlastňovacích zájmen v praxi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

onlinejazyky.cz/clanky-privlastnovaci-zajmena ..

Zájmena
Zájmeno já označuje mluvčího, zájmeno ty adresáta. Zájmena ona, ona, ono označují předmět komunikace. Zájmeno my označuje mluvčího a další osobu nebo osoby, zájmeno vy označuje adresáta a další osobu nebo osoby.Zájmeno já označuje mluvčího, zájmeno ty adresáta. Zájmena ona, ona, ono označují předmět komunikace. Zájmeno my označuje mluvčího a další osobu nebo osoby, zájmeno vy označuje adresáta a další osobu nebo osoby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zajmena.wz.cz/osobni.html

Určitá zájmena | Anglická gramatika | EF
Funkcí zájmen je zastupovat podstatná jména (jsou tu "za jména"). O které zájmeno konkrétně půjde, záleží na dvou věcech: jaké podstatné jméno je zájmenem nahrazováno a jakou funkci toto podstatné jméno ve větě má.Funkcí zájmen je zastupovat podstatná jména (jsou tu "za jména"). O které zájmeno konkrétně půjde, záleží na dvou věcech: jaké podstatné jméno je zájmenem nahrazováno a jakou funkci toto podstatné jméno ve větě má.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ef-czech.cz/pruvodce-anglictinou/anglicka-gra ..

Osobní zájmena v němčině (tabulka, A4)
Osobní zájmena v němčině (tabulka, A4)Osobní zájmena v němčině (tabulka, A4)
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-zakladni-skoly/p ..

Počet záznamů:21

Zájmena Pravidla českého pravopisu online zdarma
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0048:52:04