Karamela

cimrman na známkáchDomů

Podobné téma:
cimrman na známkách
Externí:
maják járy cimrmana
muzeum a maják járy cimrmana
divadlo járy cimrmana vstupenky
zájezdy divadla járy cimrmana ..
divadlo j cimrmana
divadlo járy cimrmana praha pr..
domácí potřeby brno,cimrman
vstupenky do divadla járy cimr..
dokument na ct2 muzeum járy ci..
záskok divadlo j. cimrmana video

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
pohřební služba tábor melich parte
japanese mom and son bez cenzury

Pro inspiraci:
Friendship Natarajan Sankaran
výprodej skladu eu povlečení mikroplyš
půjčovna a pronájem nákladních vozidel..
příbram letní kino
tablety na podporu erekce roblox
nadobi sada smaltovane
příplatek za vedení ředitele základní ..
výsledky zápasů fotbal ondrašovka kraj..
porno Drsný svět
led světlo na baterie
část tlustého střeva
Odhláška z registru zaměstnavatelů VZP..
monkey bussines lucerna music bar
úložný regály latkove na kolečkach do ..
superhry online hry zdarma mahjong
jak udělat záhon se suchomilné trvalky
nejlepší lyžování na slovensku webkamery
motto do nového roku
callaway golf bag detsky
sada aku nářadí bosch

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Jára Cimrman ležící, spící (1983) | Kinobox.cz
režie: Ladislav Smoljak, hrají: Zdeněk Svěrák, Valerie Kaplanová, Petr Čepek, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Ladislav Frejrežie: Ladislav Smoljak, hrají: Zdeněk Svěrák, Valerie Kaplanová, Petr Čepek, Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Ladislav Frej
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kinobox.cz/film/9386-jara-cimrman-lezici-spici

Dílo:Jára Cimrman ležící, spící – Wikicitáty
Cimrman se stal domácím učitelem dětí následníka trůnu Františka Ferdinanda d’Este. Následník zajde za Cimrmanem, když vyučuje děti, se ho na něco optat: Následník: Cimrmane, toho Nývlta ještě vemte do parády.Cimrman se stal domácím učitelem dětí následníka trůnu Františka Ferdinanda d’Este. Následník zajde za Cimrmanem, když vyučuje děti, se ho na něco optat: Následník: Cimrmane, toho Nývlta ještě vemte do parády.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikiquote.org/wiki/D%C3%ADlo:J%C3%A1ra_Cim ..

Jára Cimrman ležící, spící (1983) | ČSFD.cz
Představuje se nám fiktivní postava génia. V několika epizodách z Cimrmanova bohatého života se nám představuje fiktivní postava všestranného génia naší minulosti, vzešlého z pera Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka.Představuje se nám fiktivní postava génia. V několika epizodách z Cimrmanova bohatého života se nám představuje fiktivní postava všestranného génia naší minulosti, vzešlého z pera Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/film/8541-jara-cimrman-lezici-spici

Program : Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
Osvětový večer s jednoaktovou operou J. Cimrmana „Úspěch českého inženýra v Indii” rekonstruovanou Janem Klusákem. Délka představení je 2 hodiny včetně přestávky.Osvětový večer s jednoaktovou operou J. Cimrmana „Úspěch českého inženýra v Indii” rekonstruovanou Janem Klusákem. Délka představení je 2 hodiny včetně přestávky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdjc.cz/program

Jára Cimrman - Idnes.cz
Jára Cimrman je fiktivní postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem. Poprvé se objevil v rozhlasovém pořadu Vinárna u Pavouka v Československém rozhlase, a to jako sochař.Jára Cimrman je fiktivní postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem. Poprvé se objevil v rozhlasovém pořadu Vinárna u Pavouka v Československém rozhlase, a to jako sochař.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.idnes.cz/jara-cimrman-cyt-/temata.aspx?k ..

Jára Cimrman | Martinus.cz
Tituly od Jára Cimrman na Martinus.cz. Skvělý zákaznický servis, knihomolské akce a slevy. Tisíce příběhů. Jedno knihkupectví.Tituly od Jára Cimrman na Martinus.cz. Skvělý zákaznický servis, knihomolské akce a slevy. Tisíce příběhů. Jedno knihkupectví.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

martinus.cz/authors/jara-cimrman

Jára Cimrman - YouTube
Drazí, vítejte na prvním oficiálním youtube kanálu Járy Cimrmana. Jistě tak plníme jeho tajné přání, které se nesměle krčilo v koutku Mistrovy skromné duše, ...Drazí, vítejte na prvním oficiálním youtube kanálu Járy Cimrmana. Jistě tak plníme jeho tajné přání, které se nesměle krčilo v koutku Mistrovy skromné duše, ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/channel/UCr3vX1qdWHDu-9SUPcDlLHA

Jára Cimrman – Wikipedie
Jára Cimrman je fiktivní[1][2][3][4][5] postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem.Jára Cimrman je fiktivní[1][2][3][4][5] postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1ra_Cimrman

Cimrmanův Zpravodaj - Historie divadla
Životopis Járy Cimrmana Cimrmanův zpravodaj. Rejstřík Cimrmanových pojmů Kalajáramář Cimrmanologie Mým čtenářům! Vzkazy Járovi Obrazy z dějin DJCŽivotopis Járy Cimrmana Cimrmanův zpravodaj. Rejstřík Cimrmanových pojmů Kalajáramář Cimrmanologie Mým čtenářům! Vzkazy Járovi Obrazy z dějin DJC
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cimrman.at/list.php?l=4

Salón Cimrman — Česká televize
Seminář badatelského týmu z pera Jiřího Šebánka o strastiplném třicetiletém pátrání po místě posledního odpočinku českého, moravského a slezského génia (2000). Účinkují: M. Čepelka, J.Seminář badatelského týmu z pera Jiřího Šebánka o strastiplném třicetiletém pátrání po místě posledního odpočinku českého, moravského a slezského génia (2000). Účinkují: M. Čepelka, J.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/porady/1028743192-salon-cimrman


DJC - Jára Cimrman
Jára Cimrman ležící, spící (1983) - režie L.Smoljak Filmový příběh, v němž se Jára Cimrman poprvé zhmotnil do konkrétnější podoby, je tvořen několika rekonstruovanými epizodami z jeho života, zasazenými do rámce exkurse v jeho světničce v ...Jára Cimrman ležící, spící (1983) - režie L.Smoljak Filmový příběh, v němž se Jára Cimrman poprvé zhmotnil do konkrétnější podoby, je tvořen několika rekonstruovanými epizodami z jeho života, zasazenými do rámce exkurse v jeho světničce v ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eldar.cz/cimrman/cimrman.htm

LP Jazzman Cimrman | Aukro
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

aukro.cz/lp-jazzman-cimrman-5945848620

Musicrecords
Hudební novinky na CD, DVD, Blu-Ray a LP. Hudba všech žánrů - metal, rock, pop. Široký sortiment CD, DVD, Blu-Ray a LP v eshopu Musicrecords.Hudební novinky na CD, DVD, Blu-Ray a LP. Hudba všech žánrů - metal, rock, pop. Široký sortiment CD, DVD, Blu-Ray a LP v eshopu Musicrecords.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

musicrecords.cz/catalogue/hudba/cimrman

Divadlo Járy Cimrmana ke shlédnutí online
Divadlo Járy Cimrmana je v současné době fungující pražská divadelní scéna. Repertoár se skládá z patnácti původních her Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka, jde tedy o typ autorského divadla.Divadlo Járy Cimrmana je v současné době fungující pražská divadelní scéna. Repertoár se skládá z patnácti původních her Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka, jde tedy o typ autorského divadla.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cimrman.mustwatchtv.cz

Inass.eu - Divadlo Járy Cimrmana online
Prvotním autorem nápadu založit toto divadlo byl Jiří Šebánek, který roku 1966 seznámil se svou myšlenkou Miloně Čepelku, Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka.[1] K projektu byli v jeho rané fázi přizváni ještě Karel Velebný, Jan Trtílek ...Prvotním autorem nápadu založit toto divadlo byl Jiří Šebánek, který roku 1966 seznámil se svou myšlenkou Miloně Čepelku, Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka.[1] K projektu byli v jeho rané fázi přizváni ještě Karel Velebný, Jan Trtílek ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cimrman.inass.eu

Jára Cimrman | Osobnosti.cz
Shrnutí toho nejzákladnějšího o osobnosti Jára CimrmanShrnutí toho nejzákladnějšího o osobnosti Jára Cimrman
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

osobnosti.cz/jara-cimrman.php

Jára Cimrman | Umění a kultura
Aktuality a zajímavosti ze světa filmu, divadla, literatury, hudby a výtvarného umění. Nechybí vlastní rozhlasová tvorba.Aktuality a zajímavosti ze světa filmu, divadla, literatury, hudby a výtvarného umění. Nechybí vlastní rozhlasová tvorba.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rozhlas.cz/kultura/cimrman

Půlstoletí s Cimrmanem |
Už padesát let baví a inspiruje milióny lidí. Polozapomenutý génius by se však nedočkal svého věhlasu, nebýt objevitelů a badatelů ze souboru Divadla Járy Cimrmana.Už padesát let baví a inspiruje milióny lidí. Polozapomenutý génius by se však nedočkal svého věhlasu, nebýt objevitelů a badatelů ze souboru Divadla Járy Cimrmana.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cimrman.rozhlas.cz

jára cimrman | Blesk.cz
Přednesl smuteční projev nejen jako principál Divadla Járy Cimrmana, ale taky jako spolužák zesnulého. Zdeněk Svěrák (82) znal Bořivoje Pence (†82), který 26. června zemřel, 76 …Přednesl smuteční projev nejen jako principál Divadla Járy Cimrmana, ale taky jako spolužák zesnulého. Zdeněk Svěrák (82) znal Bořivoje Pence (†82), který 26. června zemřel, 76 …
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/tag/j%C3%A1ra%20cimrman/1

Filmová kolekce Jára Cimrman
Filmová kolekce Jára CimrmanFilmová kolekce Jára Cimrman
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

velkykosik.cz/film/filmova-kolekce-jara-cimrm ..

Počet záznamů:20

cimrman na známkách
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0015:54:33